Rekrutacja pracowników Fizycznych z Zagranicy, ze Wschodu, Ukrainy,Leasing

Dodany Aug 22, 2018 | Odsłony: 633
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie
Osoba kontaktowa::   Sofia
Telefon:   +48790884943

Agencja Pracy Work & Job to agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem w sferze zatrudnienia pracowników z Polski oraz z zagranicy dla potrzeb klientów. Na rynku działamy legalnie, posiadamy wszystkie uprawdninia oraz certyfikaty do prowadzenia agecnji pracy. 

Zajmujemy się wyszukiwaniem kandydatów ze wschodniego rynku pracy ( pracownicy z Ukrainy, Rosji, Biłarosi, Kazakstanu, Gruzji, Nepalu, Indii ) : fachowców, pracowników nie wykwalifikowanych, brygadzistów, inżynierów, oraz pozostałych. Robimy to z ogromnym zaangażowaniem od 3 lat.

Stosujemy 2 sposoby współpracy:
1. leasing (wynajem), czyli pracowników zatrudniamy my, a rozliczamy się z Państwem raz w miesiącu na podstawie przepracowanych godzin przez pracowników, na podstawie faktury VAT; Stawka leasingowa jest zależna od stanowiska, zakresu pracy, miejsca pracy, ilości pracowników, wymaganych kwalifikacji i ilości miesięcy zatrudnienia. 

2. rekrutacja, czyli dostarczymy Państwu wymaganych pracowników za jednorazową opłatę za pracownika, a Państwo zatrudniają te osoby samodzielnie. Orientacyjny termin dostarczenia pracowników (w zależności od ilości) to od 14 do 30 dni kalendarzowych od momentu podpisania umowy. Podane wyżej warunki są warunkami wstępnymi, wszelkie szczegóły są do uzgodnienia, jesteśmy otwarci na negocjacje. Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpłatny tygodniowy okres sprawdzający dla każdego
pracownika. Do współpracy podchodzimy w sposób elastyczny, dlatego jeżeli pojawią się u Państwa jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Zaczynamy rekrutację dopiero po otrzymaniu skanu lub oryginału podpisanej umowy.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, w jaki sposób leasing pracowniczy ułatwi Ci życie!

Dzwoń : +48790884943

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Import z Chin, transport z Chin, cło z Chin

Import z Chin, tra...

Europa, Wielka Brytania
dorabianie kół zębatych , dorabianie części do maszyn

dorabianie kół zęb...

Polska, Wielkopolskie, Kępno
dorabianie części do maszyn , produkcja części do maszyn tel.501805803

dorabianie części ...

Polska, Wielkopolskie, Kępno

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.