PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW HOLANDIA

Dodany Aug 23, 2018 | Odsłony: 514
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Kontrakt
Rodzaj umowy:   Inna
Ogłaszane przez:   Firma / Agencja
Lokalizacja:   Europa
Region:   Holandia
Osoba kontaktowa::   Paulina
Telefon:   795559702

 

Szukasz pracy od zaraz? z atrakcyjnym wynagrodzeniem i zakwaterowaniem? Praca 31 Sp.z.o.o (nr 17239), oferuje stabilną pracę w Holandii, bez wymogów znajomości języka obcego lub doświadczenia. Praca odbywa się na halach oraz szklarniach i polega na pakowaniu, sortowaniu oraz kontroli jakości warzyw i owoców. Na miejscu zapewniamy odpowiednie przygotowanie do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie od 5 do 7 tysięcy netto miesięcznie (dla osób powyżej 22 roku życia), opiekę polskich koordynatorów, zakwaterowanie oraz dojazd do pracy.
Wszystkie osoby chętne zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 795-559-702 lub o wysłanie cv na adres paulina@praca31.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Zastępca koordynatora magazynu- Niemcy

Zastępca koordynat...

Europa, Niemcy
Praca przy bukietach - Holandia

Praca przy bukieta...

Polska, Śąskie
Praca Wakacyjna w Anglii. Praca Głównie z Dziećmi.

Praca Wakacyjna w ...

Europa, Wielka Brytania
Praca w Holandii - przetwórstwo mięsne

Praca w Holandii -...

Polska, Opolskie

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.